aparat fotograficzny

Wiosenna sesja fotograficzna

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

informujemy, iż w naszej placówce odbyła się wiosenna sesja fotograficzna. Udział w niej wzięli uczniowie kl. I-III. Każde z dzieci posiada kilka fotografii w różnych ujęciach. Wszystkie zdjęcia wykonał pracownik naszej placówki, zaś sprzęt niezbędny do wykonania sesji został udostępniony przez Żłobek Gminny w Mielniku.

Jeżeli ktoś z Państwa były zainteresowany obejrzeniem zdjęć i ich nabyciem – zapraszamy do sekretariatu szkoły w godzinach jego otwarcia. Zdjęcia udostępniamy w formie wiadomości email na adres rodzica bądź pamięć usb (pendrive).

Wysokość opłaty za zdjęcia nie jest określona. Każdy zainteresowany samodzielnie ustala kwotę, którą przekaże placówce. Wszystkie zebrane fundusze przeznaczymy na zorganizowanie tegorocznych obchodów Dnia Dziecka.

Z góry dziękujemy i serdecznie zapraszamy 🙂