Wspieramy kulinarną świetlicę w ZS!

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

nasza szkoła bierze udział w akcji „Klub Pomagania i Niemarnowania WINIARY”,  która ma na celu ulepszyć efektywność wykorzystania żywności i zapobiec marnowaniu jedzenia. Ponadto, w ramach akcji przeprowadzany jest też konkurs, w którym można wygrać 25 tys. zł. Trwa on od kwietnia do grudnia. Każdego miesiąca wyłaniani są najlepsi. Konkurs polega na zakupie produktów Winiary (najlepiej jeśli te produkty znajdą się na jednym paragonie, ale to nie jest konieczny warunek) i rejestrowaniu ich na stronie internetowej wydarzenia. Paragony można rejestrować samodzielnie bądź przekazać opiekunom świetlicy (p. Agnieszka Trojacka, P. Alina Pleszuk, p. Andrzej Gajko, P. Jarosław Piotrowski, p. Renata Suprun), którzy następnie przypiszą punkty na konto naszej szkoły. Jeden produkt = jeden punkt.

Ewentualna wygrana zostanie przekazana na zakup rzeczy do kulinarnej świetlicy szkolnej.

Liczymy na Państwa pomoc  i zachęcamy do udziału.

Szczegóły akcji dostępne są na stronie internetowej https://www.klub.winiary.pl/