___________________________________________________________________________________________________
Klasa I
Sapieżko Tatiana
Klimaszewska Anna
Karasiuk Lena
Sypek Daria
Radziszewski Dominik
Antonov Ivan
___________________________________________________________________________________________________
Klasa II
Pura Malwina
Koroluk Gabriel
Mantur Zuzanna
___________________________________________________________________________________________________
Klasa III
Symonowicz Iga
Klimaszewska Lena
Wojcieszuk Aleksandra
Gniadek Michalina
Niczyporuk Agnieszka
Ciebiera Piotr
Pleszuk Lena
Filipowicz Barbara
___________________________________________________________________________________________________
Klasa IV
Stańska Maria śr. ocen 5,5 zachowanie: wzorowe
Bilkiewicz Magdalena śr. ocen 5,17 zachowanie: wzorowe
Jaroszuk Lena śr. ocen 5,17 zachowanie: wzorowe
Tobota Katarzyna śr. ocen 5,00 zachowanie: wzorowe
___________________________________________________________________________________________________
Klasa V
Serafim Rusnak śr. ocen 5,08 zachowanie: bardzo dobre
Jóźwiak Kamila śr. ocen 5,00 zachowanie: wzorowe
Pogorzelski Adam śr. ocen 5,00 zachowanie: wzorowe
Łubko Lena śr. ocen 4,92 zachowanie: wzorowe
___________________________________________________________________________________________________
Klasa VI
Tatarczyk Urszula śr. ocen 5,69 zachowanie: wzorowe
Leszczyńska Aleksandra śr. ocen 5,08 zachowanie: bardzo dobre
Adamczuk Dawid śr. ocen 4,92 zachowanie: bardzo dobre
Tobota Marcelina śr. ocen 4,85 zachowanie: bardzo dobre
Wasilewska Maja śr. ocen 4,85 zachowanie: bardzo dobre
Romaniuk Krzysztof śr. ocen 4,77 zachowanie: bardzo dobre
Wierzba Zofia śr. ocen 5,0 zachowanie: bardzo dobre
___________________________________________________________________________________________________
Klasa VII
Baranowska Zuzanna śr. ocen 5,64 zachowanie: wzorowe
Ekonomiuk Magda śr. ocen 5,64 zachowanie: wzorowe
Dekarz Mateusz śr. ocen 5,57 zachowanie: wzorowe
Warszycka Magdalena śr. ocen 5,50 zachowanie: wzorowe
Stępień Krystian śr. ocen 5,36 zachowanie: wzorowe
Łubko Agata śr. ocen 5,29 zachowanie: wzorowe
Antonow Vladimir śr. ocen 5,14 zachowanie: bardzo dobre
Sypek Klaudia śr. ocen 5,14 zachowanie: wzorowe
Adamczuk Dawid śr. ocen 5,07 zachowanie: bardzo dobre
___________________________________________________________________________________________________
Klasa VIII
Tatarczyk Wojciech śr. ocen 5,77 zachowanie: wzorowe
Tobota Jan śr. ocen 5,22 zachowanie: bardzo dobre
Górska Maja śr. ocen 5,16 zachowanie: wzorowe
Patkowski Mikołaj śr. ocen 5,16 zachowanie: bardzo dobre
Marunowska Julia śr. ocen 5,11 zachowanie: bardzo dobre
Krawczuk Aleksandra śr. ocen 5,00 zachowanie: wzorowe
Niewiński Szymon śr. ocen 4,88 zachowanie: bardzo dobre
Wierzba Szymon śr. ocen 4,83 zachowanie: bardzo dobre
Opolska Zuzanna śr. ocen 5,05 zachowanie: wzorowe
___________________________________________________________________________________________________