NAJLEPSI UCZNIOWIE 2021/2022 (KONIEC ROKU)


Klasa I

Mantur Paweł

Rybak Maja

Łubko Mikołaj

Łubko Mikołaj

Filipowicz Julian

Bońko Mateusz

Warszycki Piotr


Klasa II

Sapieżko Tatiana

Klimaszewska Anna

Karasiuk Lena

Sypek Daria

Antonov Ivan

Danilczuk Laura

Stańska Łucja

Radziszewski Dominik

Adamczuk Angelina


Klasa III

Koroluk Gabriel

Pura Malwina

Mantur Zuzanna


Klasa IV

Klimaszewska Lena                 śr. ocen 5,33     zachowanie: wzorowe

Symonowicz Iga                        śr. ocen 5,25     zachowanie: bardzo dobre

Wojcieszuk Aleksandra           śr. ocen 5,25     zachowanie: wzorowe

Tsymbaliuk Daria                    śr. ocen 5,18     zachowanie: wzorowe

Gniadek Michalina                   śr. ocen 4,92      zachowanie: bardzo dobre

Filipowicz Barbara                  śr. ocen 4,75     zachowanie: bardzo dobre


Klasa V

Tobota Katarzyna                   śr. ocen 5,08     zachowanie: wzorowe

 Stańska Maria                                  śr. ocen 5,08    zachowanie: wzorowe

Bilkiewicz Magdalena              śr. ocen 4,77     zachowanie: wzorowe

Trybrat Andriy                        śr. ocen 4,77     zachowanie: bardzo dobre


Klasa VI

Bondar Artem                       śr. ocen 4,92        zachowanie: bardzo dobre

Jóźwiak Kamila                     śr. ocen 4,77         zachowanie: wzorowe


Klasa VII

Tatarczyk Urszula                śr. ocen 5,79      zachowanie: wzorowe

Wasilewska Maja                 śr. ocen 5,00      zachowanie: bardzo dobre

Tobota Marcelina                 śr. ocen 4,93      zachowanie: bardzo dobre

Leszczyńska Aleksandra     śr. ocen 4,79      zachowanie:  bardzo dobre

Wierzba Zofia                        śr. ocen 4,79      zachowanie: wzorowe


Klasa VIII

Baranowska Zuzanna  śr. ocen 5,94              zachowanie: wzorowe

Ekonomiuk Magda       śr. ocen 5,94             zachowanie: wzorowe

Warszycka Magdalena śr. ocen 5,61             zachowanie: wzorowe

Dekarz Mateusz            śr. ocen 5,61             zachowanie: wzorowe

Stępień Krystian           śr. ocen 5,44             zachowanie: wzorowe

Sypek Klaudia               śr. ocen 5,39             zachowanie: wzorowe

Adamczuk Dawid         śr. ocen 5,28              zachowanie: bardzo dobre

Łubko Agata                 śr. ocen 5,28              zachowanie: wzorowe

Antonow Vladimir        śr. ocen 5,06             zachowanie: bardzo dobre

Symonowicz Robert      śr. ocen 4,78             zachowanie: bardzo dobre