Grono pedagogiczne

Nauczyciele kształcenia zintegrowanego:

  • Renata Suprun (wychowawca klasy II Szkoły Podstawowej)
  • Joanna Nowacka (wychowawca klasy III Szkoły Podstawowej)
  • Elżbieta Śnieżko (wychowawca klasy I Szkoły Podstawowej)

Nauczyciele języka polskiego:

  • Eliza Leszczyńska (urlop)
  • Agnieszka Zieleniewska
  • Anna Marks

Nauczyciele języka angielskiego:

  • Joanna Sypek (wychowawca klasy VI Szkoły Podstawowej)
  • Ewa Wierzba (wychowawca klasy VIII Szkoły Podstawowej)

Nauczyciel języka rosyjskiego:

  • Joanna Sypek (wychowawca klasy VI Szkoły Podstawowej)

Nauczyciele matematyki:

  • Katarzyna Kozłowska
  • Jowita Tatarczyk

Nauczyciel historii, WOS:

  • Anna Marks

Nauczyciel geografii:

  • Damian Sypek

Nauczyciel biologii, muzyki, zajęć artystycznych:

  • Urszula Hodun-Mantur (wychowawca klasy IV Szkoły Podstawowej)

Nauczyciel przyrody:

  • Stefania Charko

Nauczyciel fizyki, techniki, informatyki, edukacji dla bezpieczeństwa:

  • Jarosław Piotrowski

Nauczyciel chemii:

  • Jolanta Zinczuk

Nauczyciel plastyki:

  • Joanna Sypek (wychowawca klasy VI Szkoły Podstawowej)

Nauczyciele wychowania fizycznego:

  • Andrzej Gajko (wychowawca klasy V Szkoły Podstawowej)
  • Paulina Usowicz-Baranowska (wychowawca klasy VII Szkoły Podstawowej)

Nauczyciele religii:

  • ks. diakon Denis Rusnak (religia prawosławna)
  • o. Krzysztof Kulhawiec (religia katolicka)

Zajęcia rewalidacyjne, korekcyjno-kompensacyjne, nauczanie indywidualne:

  • Stefania Charko
  • Elżbieta Śnieżko
  • Małgorzata Pałyga
  • Jolanta Zinczuk
  • Urszula Hodun-Mantur
  • Eliza Leszczyńska (urlop)
  • Joanna Sypek
  • Anna Marks
  • Alina Pleszuk
  • Joanna Nowacka
  • Jarosław Piotrowski
  • Paulina Usowicz – Baranowska
  • Jowita Tatarczyk

Biblioteka:

  • Alina Pleszuk

Świetlica:

  • Stefania Charko
  • Jolanta Zinczuk
  • Andrzej Gajko
  • Alina Pleszuk
  • Jarosław Piotrowski
  • Jowita Tatarczyk

Logopeda:

  • Paulina Usowicz-Baranowska

Pedagog:

  • Ewa Wierzba