balony, maska

To był bal!

Jeszcze trochę… proszę pani…. – mówiły dzieci, gdy wskazówki zegara nieubłagalnie zbliżały się do godziny 16:00. Niestety nie można było przedłużyć imprezy, ponieważ rodzice czekali przed szkołą na odbiór swoich pociech.
12 lutego, po lekcjach, uczniowie klasy trzeciej wzięli udział w długo wyczekiwanym balu. Wspólnie z wychowawczynią przygotowali salę do imprezy. Zawiesili dekorację i nakryli do stołu. Przyszła pora na przebranie się w karnawałowe stroje. Po zjedzeniu poczęstunku zrobionego przez mamy, zaczęła się zabawa. Na jej początku – wybrano króla i królową balu- Bartka Wawro- diabełka i Michalinę Gniadek- dzidziusia. Następnie dzieci brały udział w wielu konkursach i zabawach. Wspólnie tańczyły przy muzyce. Ola i Iga objawiły swój talent wodzireja i same proponowały tańce oraz pląsy dla kolegów i koleżanek. Pod koniec imprezy wyłoniono mistrzów konkursów i zabaw. I miejsce zajął Bartek Wawro, II- Ola Wojcieszuk, a III- Lena Pleszuk i Agnieszka Niczyporuk. Pora było kończyć…
Zadowoleni, uśmiechnięci i… trochę zmęczeni, wszyscy wrócili do domów.