Świetlica – bezpieczna droga do szkoły

W ostatnich dniach na świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie uczniów z dzielnicowym starszym sierżantem Łukaszem Młynarczukiem i starszym chorążym sztabowym Martą Dubiec.

Mundurowi w ramach akcji ,,Bezpieczna droga do szkoły” uczyli najmłodszych uczestników ruchu drogowego jak bezpiecznie poruszać się po drodze. Zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom w tym szczególnym okresie jest jednym z priorytetowych zadań, przed którymi stają nie tylko rodzice, kadra pedagogiczna, ale także policja. Cel jaki przyświeca kampanii to nauka bezpiecznego poruszania się po drodze i zwiększenie bezpieczeństwa najmłodszych w okolicach szkół.

W nagrodę za aktywny udział w rozmowie dzieci otrzymały odblaskowe breloczki i kamizelki zakupione przez Urząd Gminy Mielnik.

Dziękujemy za przybycie!