Niezapomniane przeżycia Pierwszaków w parku linowym

Dnia 15 czerwca uczniowie klasy I nie mogli doczekać się końca pierwszej lekcji, ponieważ czekała je wyjątkowa wycieczka szkolnym autobusem do Wólki Nadbużnej.
Park linowy zlokalizowany w przepięknym miejscu to idealne miejsce zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, którzy poszukują atrakcyjnych oraz aktywnych form rozrywki. Składa się on z wielu przeszkód linowych, umieszczonych na różnych wysokościach. Tu pierwszaki w przyjaznym otoczeniu, poprzez zabawę uczyły się bezpiecznego pokonywania przeszkód, jak też szybkiego podejmowania decyzji i samodzielnej oceny ryzyka.
Dzieci tak były zachwycone zajęciami ruchowymi, że w błyskawicznym tempie upiekły i zjadły kiełbaski. Miło było obserwować radosne buzie, wspólną zabawę, koleżeńską pomoc.
Dziękujemy serdecznie Panu Cezaremu Klimaszewskiemu, tacie Ani za zaproszenie.