Ferie zimowe czas zacząć :)

Ferie zimowe w Zespole Szkół w Mielniku rozpoczęły się wyjazdem do Siedlec.

W programie na uczestników czekały dwie atrakcje: kino oraz park trampolin.

Podczas projekcji „Akademii Pana Kleksa” uczniowie poznali historię pozornie zwykłej dziewczynki – Ady Niezgódki – która trafiła do tytułowej Akademii, żeby poznać świat bajek, wyobraźni i kreatywności. Przy pomocy wybitnego i szalonego pedagoga profesora Ambrożego Kleksa rozwijała swoje niesamowite umiejętności, a także wpadła na ślad, który pomógł jej rozwikłać największą rodzinną tajemnicę…

Po seansie przyszedł czas na aktywność fizyczną. Z godzinnego pobytu w parku trampolin wszyscy skorzystali w 100%. Mnóstwo dostępnych atrakcji pozwoliło spożytkować energię oraz dostarczyło wiele radości.

A już jutro kolejny dzień pełen wrażeń 🙂