Bal karnawałowy w kl. I

„W karnawale, w karnawale
Dzieci bawią się wspaniale,
W karnawale każdy chce
Tańczyć, śpiewać, bawić się”.
Z. Dmitroca

Karnawałowy bal maskowy to atrakcja bardzo lubiana przez dzieci, ponieważ dostarcza im wielu miłych przeżyć i radości. W związku z tym, uczniowie z kl. 1 postanowili 4 lutego przebrać się za bohaterów znanych bajek, ulubione zwierzątka i przedstawicieli wymarzonych zawodów.
Zabawę rozpoczęliśmy po lekcjach, od samodzielnego przemeblowania klasy i przygotowania smacznego poczęstunku z ciast i owoców, przyniesionych z domu. Następnie przy dźwiękach znanych piosenek były kółeczka, pociągi, tańce solo i w parach. Jednak najbardziej spodobały się wspólne zabawy przygotowane przez wychowawczynię.
Dziękujemy rodzicom za przygotowanie smakołyków i przebrań.