___________________________________________________________________________________________________
Klasa I
Niewiński Szymon
Patkowski Mikołaj
Tatarczyk Wojciech
Tobota Jan
___________________________________________________________________________________________________
Klasa II
Adamczuk Julia
Dekarz Julia
Datczuk Roksana
Syczewska Martyna
Hodun Klaudia
Kadej Oliwia
Maruszeczko Sofija
___________________________________________________________________________________________________
Klasa III
Marks Łukasz
Śnieżko Piotr
Tobota Maja
Krajewski Bartosz
___________________________________________________________________________________________________
Klasa IV
Kopytiuk Kamila śr. ocen 5,30 zachowanie: wzorowe
Adamczuk Bartłomiej śr. ocen 5,16 zachowanie: wzorowe
Burtak Wiktoria śr. ocen 5,00 zachowanie: bardzo dobre
Krawczuk Emil śr. ocen 5,00 zachowanie: wzorowe
Danilczuk Wiktoria śr. ocen 4,91 zachowanie: bardzo dobre
___________________________________________________________________________________________________
Klasa V A
Koźluk Martyna śr. ocen 5,7 zachowanie: wzorowe
Stępień Dominika śr. ocen 5,58 zachowanie: wzorowe
Adamczuk Klaudia śr. ocen 5,54 zachowanie: bardzo dobre
Jaroszuk Marta śr. ocen 5,16 zachowanie: bardzo dobre
Jaroszuk Aleksandra śr. ocen 5,00 zachowanie: bardzo dobre
Pura Paulina śr. ocen 5,00 zachowanie: wzorowe
Terechowicz Katarzyna śr. ocen 5,00 zachowanie: bardzo dobre
Nowacka Gabriela śr. ocen 4,92 zachowanie: bardzo dobre
Krajewska Julia śr. ocen 4,83 zachowanie: bardzo dobre
___________________________________________________________________________________________________
Klasa V B
Klimczuk Aleksandra śr. ocen 5,67 zachowanie: wzorowe
Tatarczyk Ewa śr. ocen 5,42 zachowanie: wzorowe
Borowska Katarzyna śr. ocen 5,17 zachowanie: bardzo dobre
Hodun Maksymilian śr. ocen 4,92 zachowanie: bardzo dobre
Filipiak Michał śr. ocen 4,75 zachowanie: bardzo dobre
___________________________________________________________________________________________________
Klasa VI
Tatarczyk Rafał śr. ocen 5,44 zachowanie: bardzo dobre
Stępień Radosław śr. ocen 5,22 zachowanie: wzorowe
___________________________________________________________________________________________________
Klasa I gim.
Troc Mateusz śr. ocen 5,20 zachowanie: bardzo dobre
Czapkowski Łukasz śr. ocen 5,13 zachowanie: wzorowe
Pierewoj Aleksandra śr. ocen 5,06 zachowanie: bardzo dobre
Kuncer Ewelina śr. ocen 4,80 zachowanie: bardzo dobre
___________________________________________________________________________________________________
Klasa II gim.
Ciesnowska Aleksandra śr. ocen 5,26 zachowanie: bardzo dobre
Borowski Dominik śr. ocen 5,30 zachowanie: bardzo dobre
Syczewska Magdalena śr. ocen 4,80 zachowanie: bardzo dobre
___________________________________________________________________________________________________
Klasa III gim.
Klimczuk Ewa śr. ocen 5,30 zachowanie: wzorowe
___________________________________________________________________________________________________