płatki śniegu

Zimowe zadanie-wyzwanie – podsumowanie

Na początku drugiego tygodnia ferii na naszej stronie internetowej oraz profilu szkoły na Facebooku została zamieszczona informacja o rozpoczęciu zabawy skierowanej do wszystkich uczniów. Polegała ona na wykonaniu 4 zadań pojawiających się na portalu społecznościowym w różnych dniach i o różnych porach. Propozycje wyzwań związane były głównie z aktywnością fizyczną i pobytem na świeżym powietrzu. Podczas ich realizacji można się było wykazać kreatywnością i pomysłowością. I to wszystko w określonym czasie.

Nasze wyzwanie dobiegło końca!!!

20 osób wykonało wszystkie zadania! Gratulacje: Dul Damian, Kiślak Maciej, Kapelko Szymon, Panieński Bartosz, Pura Damian, Łubko Lena, Wierzba Szymon, Śnieżko Tobiasz, Romaniuk Krzysztof, Niewiński Szymon, Kasperuk Maja, Baranowska Zuzanna, Wierzba Zosia, Symonowicz Iga, Symonowicz Robert, Dolińska Zosia, Mantur Zuzanna, Tobota Marcelina, Kapelko Hubert, Panieński Tobiasz 🙂 Te osoby otrzymują nagrody! Pozostali uczestnicy otrzymują upominki! Nagrody będą losowane – zapraszamy po odbiór do szkoły od poniedziałku.

Sponsorem nagród jest Zespół Szkół w Mielniku oraz Atrakcje Mielnik Paulina Usowicz-Baranowska.

Podziękowania GOKSiR w Mielniku i Pani Agnieszce Radź za przygotowanie pięknych dyplomów.

Zobaczcie jeszcze raz jak się bawiliśmy i jakie czekają na Was nagrody.