alfik

Wyniki z Alfika Humanistycznego

Siedmioro uczniów naszej szkoły z klas I-III wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie ALFIK HUMANISTYCZNY. Konkurs corocznie jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste. Dzieci odpowiadały na pytania w teście, w oparciu o wiedzę i umiejętności z edukacji polonistycznej.
Najlepsze wyniki osiągnęły:
Maja Rybak- dyplom uznania za najlepszy wynik w klasach pierwszych- 6 miejsce w województwie
Tatiana Sapieżko- dyplom uznania za bardzo dobry wynik- 2 miejsce w województwie
Malwina Pura- dyplom uznania za bardzo dobry wynik- 11 miejsce w województwie
Gratulujemy!