urna wyborcza

Wybory do SU w naszej szkole

Dzisiejszego dnia (jak co roku) odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Spośród 19 kandydatów z kl. IV-VIII, w drodze głosowania, zostały wyłonione cztery osoby, które w roku szkolnym 2021/2022 będą odpowiedzialne za działalność SU.

Oto wyniki:

Klaudia Sypek (kl. VIII) – Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego

Zuzanna Baranowska (kl.VIII) – Zastępca Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego

Aleksandra Leszczyńska (kl.VII) – sekretarz

Maja Wasilewska (kl.VII) – sekretarz

Członkowie Samorządu Uczniowskiego: Ola Wojcieszuk, Iga Symonowicz, Piotr Ciebiera, Katarzyna Tobota, Lena Jaroszuk, Jeremiasz Sapieżko, Bartosz Cieślik, Kamila Jóźwiak, Krzysztof Ignatowicz, Zofia Wierzba, Ula Tatarczyk, Maja Kasperuk, Magda Ekonomiuk, Agata Łubko, Magda Warszycka.

Zwycięzcom gratulujemy, zaś wszystkim członkom Samorządu Uczniowskiego życzymy owocnej współpracy, wielu pomysłów i satysfakcji z działań podjętych w SU.