Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

W dniu dzisiejszym w Zespole Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Podczas części oficjalnej, swoje słowa do zebranych skierował zastępca wójta Gminy Mielnik p. Marcin Czerwiński, kierownik posterunku policji w Mielniku st. asp. Tomasz Wróbel oraz dyrektor ZS w Mielniku Damian Sypek. Następnie uczniowie spotkali się z wychowawcami w wyznaczonych salach.

Rok szkolny 2021/2022 rozpoczynamy od nauki w systemie stacjonarnym. Z optymizmem patrzymy w przyszłość i wierzymy, że w takiej formie edukacja będzie przebiegała aż do czerwca 2022 r.

Życzymy wszystkim dzieciom, rodzicom oraz pracownikom i nauczycielom ZS w Mielniku powodzenia w roku szkolnym 2021/2022, wytrwałości, sukcesów, a przede wszystkim zdrowia.