piórnik

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Dzisiejszego dnia odbyło się w naszej szkole uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021. W obecności sztandaru został odśpiewany hymn. Natępnie dyrektor placówki poprosił o minutę ciszy w celu upamiętnienia ofiar II wojny światowej, której obchodzimy 81 rocznicę. Swoje słowa skierował także do zebranych zastępca wójta p. Marcin Czerwiński. Po zakończeniu części oficjalnej, każda grupa przeszła do wyznaczonej sali na spotkanie z wychowawcą.

Wydawałoby się, że nowy rok szkolny rozpoczął się tak jak zawsze – tradycyjnie, gdyby nie fakt, że nadal obowiązują nas wszystkie zasady bezpieczeństwa związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. W Zespole Szkół, tak jak w każdej placówce oświatowej, z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa dzieciom i pracownikom zostały opracowane w tym celu procedury zgodnie z wytycznymi i zalecieniami MEN, GIS oraz MZ. Zachęcamy do zapozanania się z nimi w zakładce COVID-19.

Życzymy wszystkim dzieciom, rodzicom oraz pracownikom i nauczycielom ZS w Mielniku powodzenia w roku szkolnym 2020/2021, wytrwałości, sukcesów, a przede wszystkim zdrowia.