puchary

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZS

W dniu 23 października na hali sportowej odbył się I Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku z okazji 520 rocznicy Unii Mielnickiej. W turnieju wystąpiły następujące drużyny: Nauczyciele i Przyjaciele, Absolwenci ZS, Puszcza Mielnicka i Banda Mazura. Po blisko 5-cio godzinnych zmaganiach turniej rozstrzygnięto, a klasyfikacja przedstawiała się następująco:

  1. Puszcza Mielnicka
  2. Nauczyciele i Przyjaciele
  3. Banda Mazura
  4. Absolwenci ZS

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim drużynom za udział, a przede wszystkim Absolwentom, którzy zaszczycili nas Swoją obecnością. Po rozgrywkach odbył się wspólny spacer po placówce, podczas którego byli uczniowie wspominali ciekawe i wesołe chwile. Wszyscy wspólnie stwierdzili, że takie spotkania powinny być organizowane częściej.
Drużyna Absolwentów wystąpiła w następującym składzie: Anita Twardowska, Małgorzata Selwestrowicz, Dawid Baran, Kamil Zalewski, Mateusz Warszycki, Marek Jurgielewicz.
W drużynie Nauczyciele i Przyjaciele wystąpili: Robert Rokosz, Andrzej Gajko i Damian Sypek.