wiosna

SZKOLNE OBCHODY PIERWSZEGO DNIA WIOSNY

Dzisiejszy dzień był wyjątkowo słoneczny i kolorowy. Wszyscy uczniowie przygotowali się do obchodów Pierwszego Dnia Wiosny. Każda klasa była w pełni zaangażowana. W ramach konkursu „Wiosna w naszej sali” wychowawcy wraz ze swoimi podopiecznymi dekorowali sale lekcyjne, każdy starał się, aby było oryginalnie i jak najpiękniej. Uczniowie przebrani w kwiaty, kapelusze i sukienki tego dnia wyglądali wyjątkowo i bardzo barwnie. 21 marca to także Światowy Dzień Poezji, w związku z tym każda z klas wraz z wychowawcami napisała wiersz o tematyce szkolnej.
Następnie wszyscy spotkali się na hali. Tam uczniowie poszczególnych klas zaprezentowali piękne stroje oraz odczytali wiersze, które napisali o szkole. Rozstrzygnięto tez konkurs na najbardziej wiosenną sale szkolną. Bezapelacyjnie wygrała klasa III, której serdecznie gratulujemy.
Aby na dobre pożegnać zimę , a przywitać wiosnę wyruszyliśmy na wiosenny przemarsz ulicami Mielnika.