Szalone fryzury – wyniki

W naszej szkole odbył się wiosenny konkurs pt. ” Szalone fryzury”. Uczestnicy przesłali zdjęcia swoich fryzur, które zostały zamieszczone na stronie internetowej placówki. Następnie, przez kilka dni, trwało głosowanie. Okazało się, że cieszyło się ono ogromnym zainteresowaniem. Ilość oddanych głosów przekroczyła najśmielsze oczekiwania organizatorów, czyli członków Samorządu Uczniowskiego. Do ostatniej chwili nie było wiadomo kto zostanie zwycięzcą. Ostatecznie na I miejscu zakwalifikowała się Maja Kasperuk z kl.VI . Na wyróżnienie zasłużyły: Malwina Pura z kl.II oraz Zuzanna Mantur z kl.II. Po odbiór dyplomów i nagród zapraszamy do sekretariatu szkoły od 7.04.2021.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy uczestnikom oraz wszystkim osobom biorącym udział w zabawie poprzez zaangażowanie w głosowanie.