skarpetki

Skarpetka na prezenty

Z okazji Mikołajek Samorząd Uczniowski ogłosił szkolny konkurs pt. „Skarpetka na prezenty”. Skierowany był on do uczniów z kl. I – VIII i polegał na wykonaniu przestrzennej skarpety bożonarodzeniowej z dowolnego materiału. Ku zaskoczeniu organizatora do udziału w zabawie zgłosiło się bardzo dużo osób przesyłając zdjęcia pomysłowych i funkcjonalnych prac, do wykonania których zostały użyte m.in. wstążki, taśmy, cekiny, pomponiki, płatki kosmetyczne, tektura, bibuła, styropian, gotowe ozdoby świąteczne, brokat, pióra, wata, wycinanki, papierowy ręcznik kuchenny, filc, stary obrus, zasłona, czy pościel. Skarpety były zszywane, malowane, klejone przez kilka godzin, a nawet kilka dni. W ich wykonanie zaangażowały się całe rodziny: rodzice, rodzeństwo, a nawet babcie i dziadkowie. Wszystkie prace były gotowe już 4 grudnia, dzięki czemu w dzień św. Mikołaja na pewno zostały wypełnione upominkami.

    Zachęcamy do obejrzenia galerii z kreatywnymi pracami uczniów naszej szkoły.

    Wyniki konkursu już wkrótce.