podium

Rozstrzygnięcie konkursu Rady Rodziców

Na początku roku szkolnego Rada Rodziców ogłosiła konkurs skierowany do uczniów kl. I – VIII, który związany był z opłaceniem składki na Radę Rodziców. Z ogłoszeniem wyników czekaliśmy dość długo, co było spowodowane nadzieję, iż jeszcze w tym roku uda nam się wrócić do nauczania stacjonarnego i ogłosić wyniki oficjalnie podczas apelu szkolnego. Stało się inaczej. Mimo to, dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział w konkursie, zaś zwycięzcom, czyli uczniom z kl. I serdecznie gratulujemy. Mamy nadzieję, iż nagroda przygotowana przez Radę Rodziców oraz wychowawcę, która zostanie przekazana po feriach zimowych, przypadnie wszystkim do gustu 🙂

Procentowy stan wpłat w poszczególnych grupach przedstawia się następująco: kl.1 – 85%, kl.2 – 58%, kl.3 – 75%, kl.4 – 78%, kl.5 – 38%, kl.6 – 24%, kl.7 – 74%, kl.8 – 8%.