razem na swieta

Razem na święta 2020r.

„Razem na święta” – to inicjatywa MEN, której celem jest zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi pokoleniowych. Ze względu na stan epidemii panujący w naszym kraju tegoroczna edycja będzie przebiegała nieco inaczej. Niestety nie wyjdziemy ze świątecznymi życzeniami i upominkami do mieszkańców Mielnika, ale w innej formie, podejmiemy się realizacji zadań.

W związku z powyższym Samorząd Uczniowski oraz Szkolne Koło Caritas ogłasza zbiórkę charytatywną. Akcja dotyczy pomocy dla rodziny z Mielnika. Nasze wsparcie miałoby polegać na przekazaniu najpotrzebniejszych na chwilę obecną artykułów tj.: słoiczki – obiadki np. Gerber, Bobovita, Babydream, Hipp – po sześciu miesiącach, mleko 3,4 np. Bebilon, Bebiko, Nan oraz pampersy rozmiar 5 lub 6.

Prosimy o przekazywanie ww. rzeczy do świetlicy szkolnej do dnia 18.12.2020 r.

 Z góry dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie.