Pierwsze śniadanie w ZS

Nowy rok szkolny rozpoczął się kilka dni temu. Uczniowie wrócili do szkoły i okazało się, że czekają na nich liczne niespodzianki. Nowa szatnia, nowe ławki i krzesła w salach językowych, nowe dekoracje na korytarzach szkolnych. Ale nie tylko …

W dniu dzisiejszym, po raz pierwszy w naszej szkole, zostały przygotowane śniadania. Pomysł został przedstawiony rodzicom pod koniec ubiegłego roku szkolnego. Został przyjęty z optymizmem, ponieważ każdy wie, że regularne posiłki sprzyjają prawidłowemu rozwojowi dzieci, dobremu samopoczuciu oraz zwiększają predyspozycje do uczenia się. Pierwszym smakoszem został Gabriel Koroluk- uczeń kl. III. Jeszcze przed rozpoczęciem zajęć lekcyjnych dołączyła do niego liczna grupa młodszych i starszych kolegów oraz koleżanek. Na wszystkich czekały przysmaki, które na pewno dostarczyły każdemu energii do działania.

Cieszymy się, że podjęta inicjatywa przypadła do gustu zarówno dzieciom, jak i rodzicom.

Życzymy smacznego 🙂