mikołaj

Mikołajkowy Maraton Matematyczny 2020r.

Pomimo licznych zakazów i ograniczeń związanych z sytuacją epidemiczną uczniowie naszej szkoły wzięli udział w tegorocznej, już VIII edycji Mikołajkowego Maratonu Matematycznego, którego organizatorem jest Zespół Szkół Technicznych im. W. St. Reymonta w Czartajewie. Tym razem konkurs został przeprowadzony w wersji on-line.

   W dniu 7 grudnia 2020 r. o godzinie 9:00 reprezentanci naszej szkoły w składzie: Wojciech Tatarczyk, Magda Ekonomiuk i Dawid Adamczuk przystąpili do rozwiązywania 42 zadań sprawdzających wiedzę matematyczną, ale także wytrwałość i cierpliwość. Na rozwiązanie testu każdy uczestnik miał 3 godziny. W tegorocznej rywalizacji międzyszkolnej zwyciężyła SP nr 1 w Siemiatyczach, natomiast w klasyfikacji indywidualnej uczestników III miejsce zajęła Magda Ekonomiuk. Gratulujemy.