logo mini

Konkurs na logo ZS w Mielniku – rozstrzygnięcie

 We wrześniu br. został ogłoszony konkurs na logo Zespołu Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku. Celem konkursu, zorganizowanego z okazji 55-lecia placówki, było stworzenie przez uczestników symbolu nawiązującego do charakteru jednostki. Prace mogły być przekazywane w dowolnej formie (papierowej, elektronicznej). Do szkoły wpłynęło ponad 50 projektów zarówno od dzieci jak i osób z zewnątrz.

Komisja Konkursowa wyłoniła dwa pierwsze miejsca oraz jedno wyróżnienie. Na podium ex aequo znaleźli się: Robert Symonowicz (kl.VII) oraz p. Jarosław Smuniewski. Wyróżnienie przyznano Dawidowi Nikołajuk (kl.VI). Wręczenie nagród zostanie przeprowadzone już jutro, podczas obchodów 55-lecia ZS.

Zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy, zaś wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i przekazanie bardzo ciekawych i kreatywnych prac.