Dzień bez plecaka w ZS

Dzień bez plecaka ogłoszony przez Samorząd Uczniowski spotkał się w naszej szkole z pozytywnym odzewem. Uczniowie z kl. I-VIII chętnie wzięli udział w zabawie polegającej na spakowaniu do szkoły wszystkich potrzebnych przyborów w dowolny, najlepiej zabawny sposób. Uczestnicy stanęli na wysokości zadania, a podręczniki, zeszyty i inne artykułu szkolne trafiły na lekcje m.in. w betoniarce, kaloszu, koszykach, wózkach, walizkach, lodówce i wielu wielu innych kreatywnych przedmiotach.

Spośród wszystkich ciekawych pomysłów Samorząd Uczniowski wyłonił i nagrodził trzy najbardziej zaskakujące i niezwykłe. Zwycięzcami zostali:

1 miejsce Adrian Puszko kl.4,

2 miejsce Maja Kasperuk kl. 7,

3 miejsce Krystian Stępień kl. 8.

Gratulujemy i serdecznie dziękujemy za wspólna zabawę 🙂