Dla każdego coś dobrego

Od 1 września 2012 r. rozpoczynamy realizację projektu „Dla każdego coś dobrego”, trwać on będzie cały rok szkolny 2012/2013. Projektem objęci zostaną uczniowie i uczennice z klas I – III Szkoły Podstawowej w Mielniku.

W ramach projektu realizowane będą następujące zadania:

1. Zajęcia dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu
2. Zajęcia logopedyczne dla dzieci z zaburzeniami rozwoju mowy
3. Zajęcia dla dzieci z trudnościami w zdobywaniu umiejętności matematycznych
4. Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów dla dzieci szczególnie uzdolnionych matematycznie
5. Zajęcia dla uczniów ze zdiagnozowanymi wadami postawy
6. Zajęcia z pedagogiem dla uczniów z nieokreślonymi predyspozycjami