Najlepsi uczniowie

Rok szk. 2012/2013

Klasa IIIa Gimnazjum Klasa IIIb Gimanzjum   Klasa II Gimnazjum
     
Klasa IIIa Gimnazjum - Rok szk. 2012/2013 Klasa IIIb Gimnazjum - Rok szk. 2012/2013 Klasa II Gimnazjum - Rok szk. 2012/2013

Kwiatkowska Kamila
(śr.ocen 5,61, zach. wzor.)

Kruszewska Justyna
(śr.ocen 5,22, zach. wzor.)

Nikitorowicz Karolina
(śr.ocen 5,05, zach. wzor.)

Prudziłowicz Paula
(śr.ocen 4,83, zach. bdb)

Terechowicz Aleksandra
(śr. ocen 5,5, zachowanie wzor.)
Wierzba Joanna
(śr. ocen 4,88, zachowanie wzor.)

Klimczuk Ewa
(śr.ocen 5,53, zach. wzor.)

Pielach Patrycja
(śr.ocen 4,93, zach. wzor.)

 

 

 

 Klasa I Gimnazjum Klasa VI S. P. Klasa V S. P.
   
Klasa I Gimnazjum - Rok szk. 2012/2013 Klasa 6 S.P. - Rok szk. 2012/2013 Klasa 5 S.P. - Rok szk. 2012/2013

Ciesnowska Aleksandra
(śr.ocen 5,43, zach. wzor.)

Borowski Dominik
(śr.ocen 5,25, zach. bdb)

Syczewska Magdalena
(śr.ocen 5,00, zach. wzor.)

Jóźwiak Krystian
(śr. ocen 4,81, zach. wzor.)

Czapkowski Łukasz
(śr.ocen 5,6, zach. wzor.)

Troc Mateusz
(śr.ocen 5,6, zach. wzor.)

Kuncer Ewelina
(śr.ocen 5,2, zach. bdb)

Pierewoj Aleksandra
(śr.ocen 5,0, zach. bdb)

Kusznerczuk Dagmara
(śr.ocen 5,0, zach. bdb)

Parafiniuk Karolina
(śr.ocen 4,8, zach. wzor.)

Tatarczyk Rafał
(śr.ocen 5,58, zach. wzor.)
Stępień Radosław
(śr.ocen 5,25, zach. wzor.)
Sawczuk Natalia
(śr.ocen 5,00, zach. bdb)
Czapkowska Marta
(śr.ocen 4,91, zach. bdb)
Iwanowski Michał
(śr.ocen 4,83, zach. bdb)
Kiślak Jakub
(śr.ocen 4,75, zach. bdb)

Klasa IVa S. P. Klasa IVb S. P.
     
Klasa 4a S.P. - Rok szk. 2012/2013 Klasa 4b S.P. - Rok szk. 2012/2013

Adamczuk Klaudia
(śr.ocen 5,54, zach. bdb)

Stępień Dominika
(śr.ocen 5,54, zach. wzor.)

Terechowicz Katarzyna
(śr.ocen 5,33, zach. wzor.)

Nowacka Gabriela
(śr.ocen 5,15, zach. bdb)

Koźluk Martyna
(śr.ocen 5,09, zach. bdb)

Pura Paulina
(śr.ocen 5,08, zach. wzor.)

Krajewska Julia
(śr.ocen 5,08, zach. bdb)

Jaroszuk Aleksandra
(śr.ocen 5,08, zach. bdb)

Jaroszuk Marta
(śr.ocen 5,08, zach. bdb)


Klimczuk Aleksandra
(śr.ocen 5,67, zach. wzor.)

Tatarczyk Ewa
(śr.ocen 5,50, zach. wzor.)

Hodun Maksymilian
(śr.ocen 5,08, zach. wzor.)

Filipiak Michał
(śr.ocen 5,08, zach. bdb)

 Panieńska Gabriela
(śr.ocen 5,00, zach. wzor.)

Maruszeczko Andrij
(śr.ocen 5,00, zach. bdb)

Borowska Katarzyna
(śr.ocen 4,92, zach. bdb)

Lewkowicz Dominika
(śr.ocen 4,92, zach. bdb)

 
 

 

Klasa III S. P. Klasa II S. P. Klasa I S. P.
Klasa III - rok szk. 2012/2013 Klasa II - rok szk. 2012/2013 Klasa I - rok szk. 2012/2013
Danilczuk Wiktoria
Kopytiuk Kamila
Krawczuk Emil
Adamczuk Bartłomiej

Burtak Wiktoria
Martyniuk Aleksandra
 

Marks Łukasz
Tobota Maja
Śnieżko Piotr
Dacewicz Piotr

Wasilewski Dominik
Krajewski Bartosz
Szymański Jakub

  Adamczuk Julia
Dekarz Julia
Datczuk Roksana
Syczewska Martyna
Kadej Oliwia
Hodun Klaudia
Maruszeczko Sofija

 

Rok szk. 2012/2013 (I półrocze)

Klasa IIIa Gimnazjum Klasa IIIb Gimanzjum   Klasa II Gimnazjum
     
kl3gim kl3bgim kl2gim

Kwiatkowska Kamila
(śr.ocen 5,10, zach. wzor.)

Kruszewska Justyna
(śr.ocen 4,80, zach. wzor.)

Nikitorowicz Karolina
(śr.ocen 4,80, zach. wzor.)

Terechowicz Aleksandra
(śr. ocen 5,15, zachowanie wzorowe)

Klimczuk Ewa
(śr.ocen 5,40, zach. wzor.)

Pielach Patrycja
(śr.ocen 4,90, zach. wzor.)

 

 

 

 Klasa I Gimnazjum Klasa VI S. P. Klasa V S. P.
   
kl1gim kl6 kl5

Ciesnowska Aleksandra
(śr.ocen 5,37, zach. wzor.)

Borowski Dominik
(śr.ocen 5,25, zach. wzor.)

Syczewska Magdalena
(śr.ocen 4,90, zach. wzor.)

Czapkowski Łukasz
(śr.ocen 5,4, zach. wzor.)

Troc Mateusz
(śr.ocen 5,4, zach. bdb)

Pierewoj Aleksandra
(śr.ocen 5,1, zach. bdb)

Kuncer Ewelina
(śr.ocen 4,9, zach. bdb)

Tatarczyk Rafał
(śr.ocen 5,42, zach. wzor.)

Stępień Radosław
(śr.ocen 5,08, zach. wzor.)

Iwanowski Michał
(śr.ocen 4,75, zach. bdb)

Klasa IVa S. P. Klasa IVb S. P.
     
kl4a kl4b

Adamczuk Klaudia
(śr.ocen 5,40, zach. wzor.)

Stępień Dominika
(śr.ocen 5,25, zach. wzor.)

Terechowicz Katarzyna
(śr.ocen 5,16, zach. bdb)

Koźluk Martyna
(śr.ocen 5,00, zach. bdb)

Pura Paulina
(śr.ocen 4,92, zach. bdb)

Nowacka Gabriela
(śr.ocen 4,83, zach. bdb.)

Krajewska Julia
(śr.ocen 4,75, zach. wzor.)

Jaroszuk Aleksandra
(śr.ocen 4,75, zach. bdb)

Klimczuk Aleksandra
(śr.ocen 5,42, zach. wzor.)

Maruszeczko Andrij
(śr.ocen 5,00, zach. bdb)

Tatarczyk Ewa
(śr.ocen 5,00, zach. wzor.)

Hodun Maksymilian
(śr.ocen 4,83, zach. wzor.)

Filipiak Michał
(śr.ocen 4,83, zach. wzor.)

Borowska Katarzyna
(śr.ocen 4,75, zach. bdb.)

Lewkowicz Dominika
(śr.ocen 4,75, zach. bdb.)

 
 

 

Klasa III S. P. Klasa II S. P. Klasa I S. P.
kl3 kl2 kl1
Adamczuk Bartłomiej
Burtak Wiktoria
Danilczuk Wiktoria
Kopytiuk Kamila
Krawczuk Emil
Martyniuk Aleksandra
  Dacewicz Piotr
Krajewski Bartosz
Marks Łukasz
Śnieżko Piotr
Tobota Maja
Wasilewski Dominik
  Adamczuk Julia
Datczuk Roksana
Dekarz Julia
Hodun Klaudia
Kadej Oliwia
Maruszeczko Sofija
Syczewska Martyna

 

 


 

Rok szk. 2011/2012

Klasa III Gimnazjum Klasa IIa Gimanzjum   Klasa IIb Gimnazjum
     
gim kl III gim kl IIa gim kl IIb
 Klasa I Gimnazjum Klasa VI S. P. Klasa V S. P.
   
gim kl I kl VI kl V
Klasa IV S. P. Klasa IIIa S. P. Klasa IIIb S. P.
     
kl IV kl IIIa kl IIIb
Klasa II S. P. Klasa I S. P.
kl II kl I

Kruszewska Justyna
 
 
 
 
 
 
Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej
ul. Brzeska 132, 17-307 Mielnik
tel. 85 65 77 025, fax 85 65 77 025
http://zs.mielnik.com.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serwis internetowy Zespołu Szkół w Mielniku używa plików cookies w celach statystycznych. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies Twojej Przeglądarki, będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień będzie traktowana jako zgoda na użycie plików cookies. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności.

  
EU Cookie Directive Module Information