Konkursy tematyczne

ROK SZKOLNY 2015/2016

  • III m-ce w Królewskim Turnieju Tańców Polskich w Wilanowie– Filip Kadej kl. V, Kamila Kopytiuk kl. VI (przygotowywał K. Szyszko)
  • IV miejsce w Królewskim Turnieju Tańców Polskich w Wilanowie – Krzysztof Mormol kl. V, Julia Adamczuk kl. IV
  • III m-ce w Turnieju Szachowym o mistrzostwo Zespołu Szkół w Siemiatyczach – Robert Górski kl. VI
  • III miejsce na etapie centralnym XX Turnieju Czytania Tekstów Cerkiewnosłowiańskich – Troc Mateusz kl. III Gimnazjum
  • wyróżnienie w konkursie literacko-plastycznym poświęconym pamięci prof. Simony Kossak – Krystian Stępień kl. II
  • III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańców Polskich „O różyczki Pani Basi Kędry i dr Te-perka” – Mikołaj Patkowski kl. III, Oliwia Kadej kl. IV (przygotowywał K. Szyszko)
  • I m-sce w kat. instrum. gr. I w VII Regionalnym Konkursie Mono-graficznym poświęconym życiu i twórczości Romualda Twardowskiego – Warszycka Maria kl. III
  • II m-ce w Międzygimnazjalnym Konkursu Recytatorskiego „Bitwa na słowa” – Nowacka Gabriela kl. IA Gimnazjum
  • wyróżnienia w Konkursie Matematycznym Kangur – Adamczuk Julia kl. IV, Tatarczyk Wojciech kl. III, Baranowska Zuzanna kl. II, Antonov Vladimir kl. II, Adamczuk Dawid kl. II, Stępień Krystian kl. II
  • VI m-ce w Konkursie Matematycznym Alfik – Tatarczyk Wojciech kl. III
  • VIII m-ce w Konkursie Matematycznym Alfik – Adamczuk Julia kl. IV
  • X m-ce w Konkursie Matematycznym Alfik – Tobota Maja kl. V

 

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

  • II miejsce w wojewódzkich konkursu recytatorskiego „Ukraińskie słowo" – Sofija Maruszeczko kl. III
  • II miejsce w wojewódzkich konkursu recytatorskiego „Ukraińskie słowo" –Andrij Maruszeczko kl. VIB
  • wyróżnienie w wojewódzkich eliminacjach Małego Konkursu Recytatorskiego „Baje, bajki, bajeczki” – Klaudia Hodun kl. III
  • wyróżnienie w wojewódzkich eliminacjach Małego Konkursu Recytatorskiego „Baje, bajki, bajeczki” – Gabriela Nowacka kl. Via
  • wyróżnienie w konkursie „Kangur Matematyczny" – Julia Dekarz kl. III SP, Wojciech Tatarczyk kl. II SP, Katarzyna Borowska kl. VIB, Rafał Tatarczyk kl. I G, Dominik Borowski kl. III G
  • II miejsce w kat. Szkół podstawowych w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – zespół w składzie: Gabriela Nowacka kl. Via, Aleksandra Jaroszuk kl. Via, Gorochowicz Jakub kl. V, Łukasz Ekonomiuk kl. VIa
  • III miejsce w kat. gimnazjów w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – zespół w składzie: Paweł Kałanczyński, Mateusz Kadej, Michał Weremijewicz kl. III
  • Wyróżnienie w Konkursie Czytania Tekstów Cerkiewnosłowiańskich – Aleksandra Klimczuk kl. VIb, Mateusz Troc kl. II G
  • III m-ce w Królewskim Turnieju Tańców Polskich w Wilanowie– Oliwia Kadej kl. III, Mikołaj Patkowski kl. II (przygotowywał K. Szyszko)
  • wyróżnienie w Konkursie Literacko-Plastycznym poświęconym pamięci prof. Simony Kossak – Julia Dekarz i Sofija Maruszeczko kl. III
  • I miejsce w Regionalnym Turnieju Tańców Polskich „O złoty klucz” w Drohiczynie – Oliwia Kadej kl. III, Mikołaj Patkowski kl. II
  • II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Tańców Polskich „O Muszlę Bałtyku” w Malborku – Filip Kadej kl. IV, Kamila Kopytiuk kl. V
  • II miejsce w II Międzynarodowym Turnieju Tańców Polskich „O złote pióro księcia Michała Kleofasa Ogińskiego” w Sokołowie Podlaskim – Filip Kadej kl. IV, Kamila Kopytiuk kl. V
  • III miejsce w I Ogólnopolskim Turnieju Tańców Polskich „O złoty karcz” w Nowej Rudzie - Filip Kadej kl. IV, Kamila Kopytiuk kl. V
  • I miejsce w Konkursie Prawosławnej Poezji Religijnej Recytowanej i Śpiewanej – Antonov Vladimir  kl. I

 

 

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

  • II miejsce w wojewódzkich konkursu recytatorskiego „Ukraińskie słowo" – Sofija Maruszeczko kl. II
  • I miejsce w wojewódzkich konkursu recytatorskiego „Ukraińskie słowo" –Andrij Maruszeczko kl. VB
  • wyróżnienie w konkursie „Kangur Matematyczny" – Katarzyna Borowska kl. VB

  • wynik bardzo dobry w konkursie „Kangur Matematyczny” – Dominik Borowski kl. II G
  • I miejsce w Konkursie Prawosławnej Poezji Religijnej Recytowanej i Śpiewanej – Aleksandra Klimczuk kl. VB
  • wynik „dobry" w konkursie „Alfik Matematyczny" – Rafał Tatarczyk kl. VI
  • III m-ce w Ogólnopolskim Turnieju Tańców Polskich – Filip Kadej kl. III, Kopytiuk Kamila kl. IV (przygotowywał K. Szyszko)
  • II miejsce w Konkursie Prawosławnej Poezji Religijnej Recytowanej i Śpiewanej – Magdalena Syczewska kl. II G


 

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

 

  •  I miejsce w eliminacjach wojewódzkich konkursu recytatorskiego „Ukraińskie słowo" – Sofija Maruszeczko kl. I

  • 4 wyróżnienia w konkursie „Kangur Matematyczny" – Dominik Borowski kl. I G, Aleksandra Klimczuk kl. IVb, Rafał Tatarczyk kl. V, Radosław Stępień kl. V

  • wynik „bardzo dobry" w konkursie „Alfik Matematyczny" – Dominik Borowski kl. IG

  • wynik „dobry" w konkursie „Alfik Matematyczny" – Rafał Tatarczyk kl. V

  • II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Podlasie – mnie ta ziemia od innych droższa" – Roksana Datczuk kl. I i dwa wyróżnienia – Sofija Maruszeczko i Julia Dekarz kl. I

  • VI m-ce w Ogólnopolskim Turnieju Tańców Polskich – Filip Kadej kl. II, Kopytiuk Kamila kl. III (przygotowywał K. Szyszko)

  • III m-ce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Twoja wiedza i czujka czadu w domu..." – Mateusz Troc kl. VI

  • wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Zabawa w baśni pisanie" – Bartosz Krajewski kl. II

 

 

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

  • II miejsce w Okręgowym Konkursie Poezji Religijnej - Aleksandra Klimczuk kl. II
  • IV  miejsce w Okręgowym Konkursie Poezji Religijnej - Magdalena Syczewska kl. V

    

Konkurs "U wrót Europy" - etap szkolny:

Szkoła Podstawowa

I miejsce - Karolina Jankowska kl. VI

II miejsce - Patrycja Pielach kl. VI

III miejsce - Ewa Klimczuk kl. VI

Gimnazjum

I miejsce - Mateusz Koźluk kl. II

II miejsce - Maciej Dobrzaniecki kl. II

III miejsce - Agnieszka Sawczuk kl. III

ROK SZKOLNY 2009/2010

 

I miejsce w Okręgowym Konkursie Poezji Religijnej - Ewa Klimczuk kl. V

II miejsce w Okręgowym Konkursie Poezji Religijnej - Magdalena Syczewska kl. IV

ROK SZKOLNY 2008/2009

 

Wyróżnienie w konkursie "KANGUR": Ewa Klimczuk kl. IV

I miejsce w ogólnopolskim Turnieju Czytania Tekstów Cerkiewnosłowiańskich: Janusz Koc kl. III gimnazjum

ROK SZKOLNY 2007/2008

 

  • II miejsce w Powiatowym Konkursie BRD - Patryk Mormol, Marek Daciuk, Dawid Szwejkus.
  • I miejsce w Okręgowym Konkursie Poezji Religijnej - Ewa Klimczuk.
  • I miejsce w Okręgowym Konkursie Czytania Tekstów Cerkiewnosłowaińskich i zakwalifikował się do eliminacji centralnych - Janusz Koc.
  • Ogólnopolski konkurs literacki "Świat wiejskich wartości źródłem mojego wzrastania" II miejsce - Justyna Kusznerczuk kl. IIIb III miejsce - Ewa Karpiuk, kl. III a >>>
  • Ogólnopolski konkurs literacki "Wymagam od siebie, mimo że inni ode mnie nie wymagają" - wyróżnienie Ewa Karpiuk, kl. III a
  • I ogólnopolski Konkurs Dziennikarski na gazetę szkolną o tematyce społeczno - kulturalnej Cool Art. - wyróżnienie dla gazety "Garniec Kulturowy"
  • Konkurs "U wrót Europy" - finaliści na etapie wojewódzkim: Justyna Kusznerczuk i Julita Kuczyńska
  • Wyróżnienie w konkursie "KANGUR" : Paweł Koc kl. V, Patryk Ejsmont kl. VI

 

 
 
 
 
 
 
Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej
ul. Brzeska 132, 17-307 Mielnik
tel. 85 65 77 025, fax 85 65 77 025
http://zs.mielnik.com.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serwis internetowy Zespołu Szkół w Mielniku używa plików cookies w celach statystycznych. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies Twojej Przeglądarki, będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień będzie traktowana jako zgoda na użycie plików cookies. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności.

  
EU Cookie Directive Module Information