Konkursy przedmiotowe

ROK SZKOLNY 2015/2016

ZWYCIĘZCY ETAPU SZKOLNEGO

Szkoła podstawowa

j.polski – Kopytiuk Kamila kl. VI
j.angielski – Górski Robert kl. VI

Gimnazjum

chemia – Kuncer Ewelina  kl. II

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

ZWYCIĘZCY ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

Szkoła podstawowa

matematyka – Borowska Katarzyna kl. VIb - laureat

Gimnazjum

matematyka – Borowski Dominik  kl. III - laureat

ZWYCIĘZCY ETAPU REJONOWEGO

Szkoła podstawowa

matematyka – Borowska Katarzyna kl. VIb

Gimnazjum

matematyka – Borowski Dominik kl. III

ZWYCIĘZCY ETAPU SZKOLNEGO

Szkoła podstawowa

matematyka – Borowska Katarzyna kl. VIb
przyroda - Stępień Dominika kl. Via
j. rosyjski - Klimczuk Aleksandra kl. VIb

Gimnazjum

matematyka - Borowski Dominik kl. III
j. rosyjski - Kuncer Ewelina kl. II
fizyka - Borowski Dominik kl. III

 

 ROK SZKOLNY 2013/2014

ZWYCIĘZCY ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

Szkoła podstawowa

historia          - Radosław Stępień kl. VI - finalista
matematyka -
Radosław Stępień kl. VI - laureat
                   - Rafał Tatarczyk kl. VI – laureat
przyroda       -
Radosław Stępień kl. VI - laureat

Gimnazjum

matematyka  – Dominik Borowski kl. II - finalista

 

 

ZWYCIĘZCY ETAPU REJONOWEGO

Szkoła podstawowa

historia          - Radosław Stępień kl. VI
matematyka -
Radosław Stępień kl. VI
                   - Rafał Tatarczyk kl. VI
przyroda       -
Radosław Stępień kl. VI

Gimnazjum

matematyka  – Dominik Borowski kl. II

ZWYCIĘZCY ETAPU SZKOLNEGO:

Szkoła podstawowa


historia          - Radosław Stępień kl. VI
matematyka -
Radosław Stępień kl. VI
                   - Rafał Tatarczyk kl. VI
przyroda       -
Radosław Stępień kl. VI
j. angielski
    - Rafał Tatarczyk kl. VI

Gimnazjum

matematyka  - Ewa Klimczuk kl. III
                    - Dominik Borowski kl. II

 ROK SZKOLNY 2012/2013

ZWYCIĘZCY ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

Szkoła podstawowa

plastyka - Ewelina Kuncer kl. VI  LAUREAT

Gimnazjum

j. angielski -  Kamila Kaja Kwiatkowska kl. III  FINALISTA

j. rosyjskiKamila Kaja Kwiatkowska kl. III  LAUREAT

                  - Aleksandra Terechowicz kl. III  LAUREAT

 

ZWYCIĘZCY ETAPU REJONOWEGO

Szkoła podstawowa

plastyka - Ewelina Kuncer kl. VI

Gimnazjum

j. angielski -  Kamila Kaja Kwiatkowska kl. III

j. rosyjskiKamila Kaja Kwiatkowska kl. III

                  - Aleksandra Terechowicz kl. III

ZWYCIĘZCY ETAPU SZKOLNEGO:

Szkoła podstawowa

j. polski – Łukasz Czapkowski kl. VI

matematyka –Mateusz Troc kl. VI

historia – Łukasz Czapkowski kl. VI

j. rosyjski – Mateusz Troc kl. VI

plastyka - Ewelina Kuncer kl. VI                

Gimnazjum

j. angielski -  Kamila Kaja Kwiatkowska kl. III

j. rosyjski - Aleksandra Terechowicz kl. III

                 - Kamila Kaja Kwiatkowska kl. III

matematyka – Aleksandra Terechowicz kl. III

chemia - Ewa Klimczuk kl. II

 ROK SZKOLNY 2011/2012

ZWYCIĘZCY ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

Szkoła podstawowa

matematyka -Dominik Borowski kl. VI  LAUREAT

plastyka - Iga Mantur kl. VI  LAUREAT

Gimnazjum

j. angielski -  Kamila Kwiatkowska kl. II  LAUREAT

matematyka - Paweł Koc kl. III  FINALISTA

historia -  Kamila Kwiatkowska kl. II  LAUREAT

 

ZWYCIĘZCY ETAPU REJONOWEGO

Szkoła podstawowa

matematyka -Dominik Borowski kl. VI

plastyka - Iga Mantur kl. VI

Gimnazjum

j. angielski -  Kamila Kwiatkowska kl. II

matematyka - Paweł Koc kl. III

historia -  Kamila Kwiatkowska kl. II

ZWYCIĘZCY ETAPU SZKOLNEGO:

Szkoła podstawowa

j. angielski - Iga Mantur kl. VI

matematyka -Dominik Borowski kl. VI

plastyka - Iga Mantur kl. VI

                Ewelina Kuncer kl. V                

Gimnazjum

j. angielski -  Kamila Kwiatkowska kl. II

j. rosyjski - Aleksandra Terechowicz kl. II

matematyka - Paweł Koc kl. III

historia - Aleksandra Terechowicz kl. II

                Kamila Kwiatkowska kl. II

ROK SZKOLNY 2010/2011

ZWYCIĘZCY ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

Szkoła podstawowa

 historia - Karol Kałanczyński kl. VI    LAUREAT

  matematyka -Ewa Klimczuk kl. VI   FINALISTA

Gimnazjum

j. angielski -  Kamila Kwiatkowska kl. I   LAUREAT

 

ZWYCIĘZCY ETAPU REJONOWEGO:

Szkoła podstawowa

      historia - Karol Kałanczyński kl. VI

  matematyka -Ewa Klimczuk kl. VI

Gimnazjum

j. angielski -  Kamila Kwiatkowska kl. I

 

ZWYCIĘZCY ETAPU SZKOLNEGO:

Szkoła podstawowa

historia - Ewa Klimczuk kl. VI

          Karol Kałanczyński kl. VI

matematyka -Ewa Klimczuk kl. VI

                 Karol Kałanczyński kl. VI

Gimnazjum

j. angielski -  Kamila Kwiatkowska kl. I

matematyka - Patryk Ejsmont kl. III

fizyka - Patryk Ejsmont kl. III

 

ROK SZKOLNY 2009/2010

 

ZWYCIĘZCY ETAPU SZKOLNEGO:

 

Szkoła podstawowa

 

j. polski -               Kamila Kwiatkowska kl. VI

                             Justyna Kruszewska kl. VI

                             Karolina Nikitorowicz kl. VI

                             Joanna Wierzba kl. VI

                             Paula Prudzilowicz kl. VI

                             Ewa Klimczuk kl. V

historia -                   Aleksandra Terechowicz kl. VI

                         Kamila Kwiatkowska kl. VI

matematyka -         Kamila Kwiatkowska kl. VI

j. angielski -            Kamila Kwiatkowska kl. VI

 

Gimnazjum

    j. polski -          Marta Leoniuk kl. III

  historia -          Patrycja Ejsmont kl. III

   j. angielski -       Mateusz Kruszewski kl. III

      Patrycja Ejsmont kl. III

matematyka -     Marta Leoniuk kl. III

                          Magdalena Mormol kl. III

                          Mateusz Kruszewski kl. III

 fizyka-               Marta Leoniuk kl. III

                          Magdalena Mormol kl. III

                          Mateusz Kruszewski kl. III

                          Kamil Kochanowski kl. III

informatyka-       Mateusz Kruszewski kl. III

                                       Patryk Ejsmont kl. II

                          Piotr Piotrowski kl. II

 

ROK SZKOLNY 2008/2009

ZWYCIĘZCY ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

    historia - Janusz Koc kl. III LAUREAT

     fizyka - Adrian Kułaj kl. III FINALISTA

 

ZWYCIĘZCY ETAPU REJONOWEGO:

     historia - Janusz Koc kl. III

     fizyka - Adrian Kułaj kl. III

 

ZWYCIĘZCY ETAPU SZKOLNEGO:

Szkoła podstawowa

      matematyka - Paweł Koc kl. VI

      informatyka - Paweł Koc kl. VI

 

Gimnazjum

      j. polski - Gabriela Makarewicz kl. III

     matematyka - Adrian Kułaj kl. III

      historia - Janusz Koc kl. III

      fizyka - Adrian Kułaj kl. III

      geografia - Milena Adamiuk kl. III

      informatyka - Mateusz Kruszewski kl. II A, Patryk Ejsmont kl. I Adrian Kułaj kl. III, Rafał Parafiniuk kl. I

 

ROK SZKOLNY 2007/2008

 

ZWYCIĘZCY ETAPU SZKOLNEGO:

 

Szkoła podstawowa                     

 

  • informatyka - Rafał Parafiniuk kl. VI, Patryk Ejsmont kl. VI
  • matematyka - Piotr Piotrowski kl. VI, Paweł Koc kl. V
  • język polski - Piotr Piotrowski kl. VI, Patryk Jóźwiak kl. VI

 

Gimnazjum

 

  • j. polski - Kuczyńska Julita kl. III A, Karpiuk Ewa kl. III A,Kusznerczuk Justyna kl. III A
  • fizyka - Dawid Baran kl. III A, Adam Piotrowski kl. III B
  • informatyka - Dawid Baran kl. III A, Adam Piotrowski kl. III B
  • matematyka - Adam Piotrowski kl. III B, Jurgielewicz Marek kl. III B,Jakimczuk Tomasz kl. III B

ROK SZKOLNY 2006/2007

Wojewódzki konkurs informatyczny
 Adam Sawczuk - Laureat

Kajetan Dobrzaniecki - Finalista

 

Wojewódzki konkurs chemiczny
Adam Sawczuk - finalista

 

Wojewódzki konkurs matematyczny
Kajetan Dobrzaniecki - Finalista

 

 

 

j. polski – Kopytiuk Kamila kl. VI

j. angielski – Górski Robert kl. VI

 
 
 
 
 
 
Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej
ul. Brzeska 132, 17-307 Mielnik
tel. 85 65 77 025, fax 85 65 77 025
http://zs.mielnik.com.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serwis internetowy Zespołu Szkół w Mielniku używa plików cookies w celach statystycznych. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies Twojej Przeglądarki, będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień będzie traktowana jako zgoda na użycie plików cookies. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności.

  
EU Cookie Directive Module Information