I Mikołajkowe Mielnickie Dyktando - gala wręczenia nagród

dscf534617 grudnia na długo zostanie w pamięci uczestników a w szczególności laureatów I Mielnickiego Mikołajkowego Dyktanda. Tego dnia odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród dla najlepszych „ortografów" w gminie Mielnik. Uroczystość uświetnił występ młodych tancerzy z Mielnickiego Klubu Tanecznego. Po krótkim występie tancerzy rozpoczęła się ceremonia wręczenia nagród, dodajmy wspaniałych nagród. Fundatorami których byli:

• Wójt gminy Mielnik ufundował nagrodę dla zwycięzcy w kategorii Open, nagrodą był Tablet, który trafił do rąk Pani Marty Zaremby
  • Dyrektor ZS im.Unii Mielnickiej w Mielniku ufundowała nagrodę dla najlepszego Ucznia piszącego dyktando. Markowy długopis firmy Parker i słodycze trafiły do Patrycji Pielach uczennicy klasy III Gimnazjum w Mielniku
  • Wyróżniono również 2 osoby, które otrzymały kosze słodyczy ufundowane przez Panią Dyrektor GOKSiR i Panią Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej. Słodycze wygrały panie: Małgorzata Szymańska – I wyróżnienie i Alina Pleszuk – II wyróżnienie.

Po dekoracji laureatów odbyło się wręczenie pamiątkowych dyplomów wszystkim uczestnikom Dyktanda. Całość przygotował i przeprowadził Samorząd Uczniowski ZS im. Unii Mielnickiej w Mielniku, który bardzo serdecznie dziękuje wszystkim fundatorom nagród oraz pani prezes GS Mielnik za ufundowanie słodyczy i napojów wszystkim uczestnikom. Podziękowanie składam również pani Annie Marks za przygotowanie tekstu Dyktanda, pani Stefani Charko za przeczytanie tekstu uczestnikom i pomoc w organizacji oraz pani Wioli Kadej za pomoc w organizacji Dyktanda.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, szczególnie serdecznie uczestnikom i do zobaczenia za rok na II Mielnickim Mikołajkowym Dyktandzie.