Wydarzenia

Zapytanie cenowe Zespołu Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku z dnia 02.03.2016r.

W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Mielnik zostało zamieszczone zapytanie cenowe Zespołu Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku dot. organizacji czterodniowej wycieczki na trasie Gdynia-Karlskrone-Kopenhaga-Malmo-Lund-Ystat-Kaseberga finansowanej ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (znak sprawy: ZS.26.1.2.2016)

Termin składania ofert: 09.03.2016r. godz. 11:00

Link do zapytań cenowych w BIP Urzędu Gminy Mielnik (rok 2016):
http://bip.ug.mielnik.wrotapodlasia.pl/informacje/przetargi_inne/zapytania_cenowe_2016.htm

 
 
 
 
 
 
Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej
ul. Brzeska 132, 17-307 Mielnik
tel. 85 65 77 025, fax 85 65 77 025
http://zs.mielnik.com.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serwis internetowy Zespołu Szkół w Mielniku używa plików cookies w celach statystycznych. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies Twojej Przeglądarki, będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień będzie traktowana jako zgoda na użycie plików cookies. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności.

  
EU Cookie Directive Module Information