Wydarzenia

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

20180925 095226

W dniu 25.09.2018r., odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt rocznik 2006 i młodsze. Nie mogło oczywiście w tym turnieju zabraknąć drużyny z Zespołu Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku.

Drużyna w składzie: Maja Górska, Aleksandra Krawczuk, Zuzanna Baranowska, Julia Dekarz, Oliwia Kadej, Klaudia Sypek, Magda Ekonomiuk, Monika Patkowska i Zofia Wierzba zdobyła                 I miejsce w turnieju awansując do dalszych rozgrywek.

W meczu o I miejsce dziewczęta zagrały z drużyną z Nurca Stacji. Mecz był bardzo wyrównany, obie drużyny walczyły do samego końca. Pierwsza połowa meczu i wynik 0:0. Po przerwie drużyna przeciwniczek strzeliła bramkę. Następnie sędzia podyktował rzut karny. Chwila nerwów.... w naszej bramce niezawodna Magda Ekonomiuk, która obroniła karnego. To dodało naszej drużynie skrzydeł. Po chwili Maja Górska strzela bramkę, która daje remis. Mecz kończy się wynikiem 1:1. Stosunkiem bramek pierwsze miejsce zdobywa Mielnik!

Najlepszą zawodniczką mistrzostw została Maja Górska strzelając 6 bramek!

Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!